Gemeenteraad

Gemeenteraad

De gemeenteraad bestaat uit negenentwintig raadsleden.
Klik hier om de data van de gemeenteraad te raadplegen.

Je kan het openbare luik van elke gemeenteraadszitting bijwonen. Nadien volgt meestal een besloten zitting die niet voor het publiek toegankelijk is. Tijdens het vragenkwartiertje aan het einde van de openbare zitting krijg je de gelegenheid om vragen te stellen over punten die niet op de agenda van de gemeenteraadszitting stonden. Als voorzitter van de gemeenteraad leidt Frans Deboes de vergadering.

 

Opgelet: vanaf 15 december 2014 zal de gemeenteraad doorgaan in zaal “Het Kapittel” Capucienenklooster, stadspark 1 te 3200 Aarschot en niet meer in de raadzaal.


College van Burgemeester en Schepenen

1300 Peeters André
CD&V   Burgemeester
Spagniestraat 6 – 3201 Aarschot
andre.peeters@aarschot.be
016/ 55 03 39 - 0495/58.16.73

 

 

 

1301 Verlinden Christel
Open VLD Schepen
Dorpstraat 22 – 3200 Aarschot
christel.verlinden@aarschot.be
016/55 03 19  - 0479/36.37.06

 

 

 

1302 Omblets Steven
CD&V   Schepen
Diestsestraat 32  – 3200 Aarschot
steven.omblets@aarschot.be
016/55 04 19 - 0494/98.47.33

 

 

 

1589 Schellens Geert
SP.a   Schepen 
Gijmelsestwg. 355 – 3201 Aarschot
Geert.schellens@aarschot.be
016/55 03 50 -  0477/47.15.20

 

 

 

1304 Verstraete Bob
Open VLD Schepen
Dorpstraat 22 – 3200 Aarschot
bob.verstraete@aarschot.be
016/55 03 18 - 0476/90.93.93

 

 

 

1305 Paglialunga Mattias
CD&V Schepen 
Marten Lemmensstraat  40 - Aarschot
Mattias.paglialunga@aarschot.be
016/ 55 04 08 - 0495/23.33.14

 

 

 

1306 Rutten Gwendolyn
Open VLD Schepen 
Diestsestwg. 320 – 3202 Aarschot
gwendolyn.rutten@aarschot.be
016/55 03 17  

 

 

 

1342 Julia Mellaerts
Voorzitter OCMW Schepen
Langestraat 41 - 3202 Aarschot
Julia.mellaerts@aarschot.be
016/55 04  08


 

 

 

Raadsleden

 

1309 Deboes Frans
CD&V Voorzitter GR
Dorpsstraat 72 - 3200 Aarschot
Frans.deboes@aarschot.be
016/55.03.58  

 

 

 

1311 Van Emelen Nicole
SP.a   Raadslid
Huiskens 24 – 3202 Aarschot
nicolevanemelen@hotmail.be
0495/58.16.74

 

 

 

1343 Swinnen Monique
CD&V   Raadslid
Oudebaan 59 – 3202 Aarschot
kabinet.swinnen@vlaamsbrabant.be
016/26.70.57

 

 

 

 

2043 Verlinden Mandus
Open VLD  raadslid 
Begijnendijksesteenweg 30 - 3200 Aarschot
mandusverlinden@hotmail.be
0497/27.50.15

 

 

 

1345 Kiesekoms Betty
Groen Raadslid 
Rommelaar 98 – 3202 Aarschot
Betty.kiesekoms@telenet.be
Betty.kiesekoms@vlaamsbrabant.be
016/50.04.23 0476/42. 68. 90

 

 

 

1352 Patteet-Vankerkhove
Marie-Thérèse
CD&V  Raadslid
Papenkant 5 – 3201 Aarschot
patteet-vankerkhove@skynet.be
016/56.97.21 0477/17.70.97

 

 

1316 Van de Schoot Johan
Groen  Raadslid
Meyerveldstraat 42 – 3202 Aarschot
groen_aarschot@skynet.be
0495/85.07.76

 

 

 

1317 Lemmens Kurt
SP.a   Raadslid
Leuvensestwg. 193 – 3200 Aarschot
lemmenskurt@telenet.be
016/56. 35. 64 0475/68.82.42

 

 

 

1354 Lauvrijs Greet
CD&V Raadslid
Diestsesteenweg 28 – 3200 Aarschot
greet.lauvrijs@gmail.com
016/56.08.94 0486/60.19.74

 

 

 

1319 Vranken Ria
SP.a   Raadslid
Tienbunder 4 – 3202 Aarschot
ria.vranken@telenet.be
016/50.11.98 0497/67.96.32

 

 

 

1346 Creces Nico
Vlaams Belang Raadslid
Diestsestwg. 623 – 3202 Aarschot
Nico.creces@gmail.com
016/57.33.59 0495/51.43.69

 

 

 

1321 Pelgrims Nele
CD&V Raadslid
Gijmelsesteenweg 105 – 3200 Aarschot
Nele.pelgrims83@gmail.com
0496/77.92.31

 

 

 

1347 Garcia Kevin
N-VA Raadslid
Gijmelsesteenweg 305 - 3201 Aarschot
Kevin.garcia@n-va.be
0478/70.15.39

 

 

 

1348 Geyskens Annick
N-VA Raadslid
Geburenstraat 4 B - 3201 Aarschot
Annick.geyskens@hotmail.com
0497/92 96 90

 

 

 

1324 Den Hondt Bart
CD&V Raadslid
Diestsestwg 631 A – 3202 Aarschot
Bart.den.hondt@telenet.be
0496/10 81 86

 

 

 

1325 Van Rymenant Dirk
CD&V Raadslid
Gijmelberglaan 78 – 3200 Aarschot
Dirk.van.rymenant@pandora.be
0496/83 06 71

 

 

 

1349 Van Ouytsel Stijn
CD&V Raadslid
Mosvennestraat 17 B – 3201 Aarschot
stijnvanouytsel@hotmail.com
013/11 89 77 

 

 

 

1350 Heens Hans
CD&V Raadslid
Oudenstokstraat 22 - 3201 Aarschot
hans@heens.net
0495/25 85 34

 

 

 

1351 Meulenbergs Fik
N-VA Raadslid
Oude Mechelsebaan 126 – 3200 Aarschot
Victor.meulenbergs@gmail.com

 



 

1329 Bruyninckx Jos
Onafhankelijk raadslid
Sneeuwbespad 6 – 3200 Aarschot
josbruyninckx@gmail.com
0495/58.77.11

 

 

 

1331 Dehaes Bart
N-VA Raadslid
Oudenbos 12 – 3202 Aarschot
Bart.dehaes1@proximus.be - bart.dehaes@n-va.be
016/25.98.82 

 

 

 

2040 Nyssen Robert
Onafhankelijk raadslid
Astridlaan 23 - 3200 Aarschot
robert.nyssen@live.be
016 56 31 89