Schepencollege

621

Copyright foto: Koen Huybens

Op de foto van links naar rechts: schepen Mattias Paglialunga, schepen Gwendolyn Rutten, schepen Christel Verlinden, schepen Geert Schellens, burgemeester André Peeters, schepen Bob Verstraete, schepen Steven Omblets, schepen en OCMW-voorzitter Julia Mellaerts.

 

André Peeters (CD&V)
Burgemeester1332

Bevoegd voor:

  • Politie
  • Brandweer    
  • Coördinatie
  • Veiligheidskorpsen
  • Openbaar ambt en vorming
  • Openbaarheid van bestuur
  • Preventiedienst (politioneel)
  •  Ruimtelijke ordening, stedenbouw en huisvesting
  • Dagonderwijs

Tel: 016 55 03 39 - fax: 016 55 04 84
Gsm: 0495 58 16 73
E-mail: andre.peeters@aarschot.be
Website: www.andrepeeters.be
Zitdagen: elke woensdag van 14.30 uur tot 16 uur en op afspraak
 

Christel Verlinden (Open VLD)
Schepen1333

Bevoegd voor:

  • Openbare werken
  • Groen- en afvalbeleid
  • Landbouw
  • Begraafplaatsen

Tel: 016 55 03 19 - fax: 016 55 04 15
Gsm: 0479 36 37 06
E-mail: christel.verlinden@aarschot.be
Website: www.christelverlinden.be
Zitdag: enkel op afspraak

 

Steven Omblets (CD&V)
Schepen1334

Bevoegd voor:

  • Cultuur en evenementen
  • Toerisme
  • Burgerzaken
  • Kermissen
  • Onthaal

Tel/fax: 016 55 04 19
Gsm: 0494 98 47 33
E-mail: steven.omblets@aarschot.be
Website: www.stevenomblets.be
Zitdag: enkel op afspraak

 

Geert Schellens (sp.a)
Schepen1588

Bevoegd voor:

  • Sport
  • Leefmilieu
  • Welzijn
  • Sociale economie

Tel: 016 55 03 50
E-mail: geert.schellens@aarschot.be
Zitdag: enkel op afspraak

 

 

Bob Verstraete (Open VLD)
Schepen1336

Bevoegd voor:

  • Begroting en financiën
  • Stadspatrimonium en monumenten
  • Kerkfabrieken

Tel: 016 55 03 18 - fax: 016 57 09 95
Gsm: 0476 90 93 93
E-mail: bob.verstraete@aarschot.be
Zitdag: enkel op afspraak

 

 

Mattias Paglialunga (CD&V)
Schepen1337

Bevoegd voor:

  • Jeugdbeleid
  • Lokale economie
  • Europese zaken
  • Communicatie en inspraak

Tel: 016 55 04 08
Gsm: 0495 23 33 14
E-mail: mattias.paglialunga@aarschot.be
Zitdag: enkel op afspraak

 

Gwendolyn Rutten (Open VLD)
Schepen1338

Bevoegd voor:

  • Mobiliteit en verkeersveiligheid
  • Modernisering van de stadsdiensten, digitalisering, ICT en administratieve vereenvoudiging
  • Kunst- en naschools onderwijs

Tel: 016 55 03 17
E-mail: gwendolyn.rutten@aarschot.be
Zitdag: enkel op afspraak

 

Julia Mellaerts (CD&V)
Schepen en OCMW-voorzitter1353

Bevoegd voor:

  • Seniorenbeleid en ouderenzorg

Tel: 016 55 07 03 (OCMW) - 0479 24 05 57
E-mail: julia.mellaerts@ocmw-aarschot.be - julia.mellaerts@aarschot.be
Zitdag: enkel op afspraak