Gemeenteraadscommissies

Gemeenteraadscommissie voor cultuur, toerisme en burgerzaken

Namens

Afgevaardigde

CD&V

Nele Pelgrims
Greet Lauvrijs
Bart Den Hondt
Dirk Van Rymenant
Marie-Thérèse Patteet-Vankerkhove

N-VAAnnick Geyskens

Leden met raadgevende stem:

 

Open VLD

Mandus Verlinden

SP.A

Kurt Lemmens

Groen

Betty Kiesekoms

Vlaams Belang

Nico Creces

Voorzitter

Greet Lauvrijs

Gemeenteraadscommissie voor financiën, patrimonium en kerkfabrieken

Namens

Afgevaardigde

CD&V

Frans Deboes
Nele Pelgrims
Bart Den Hondt
Dirk Van Rymenant
Stijn Van Ouytsel
 

N-VA

Kevin Garcia

Leden met raadgevende stem:

 

Open VLD

Mandus verlinden

SP.A

Ria Vranken

Groen

Betty Kiesekoms

Vlaams Belang

Nico Creces

Voorzitter

Mandus Verlinden

Gemeenteraadscommissie voor jeugd, communicatie en lokale economie

 

Namens

Afgevaardigde

CD&V

Frans Deboes
Greet Lauvrijs
Bart Den Hondt
Hans Heens
Marie-Thérèse Patteet-Vankerkhove

N-VA

Bart Dehaes

Leden met raadgevende stem:

 

Open VLD

Mandus Verlinden

SP.A

Ria Vranken

Groen

Betty Kiesekoms

Vlaams Belang

Nico Creces

Voorzitter

Bart Den Hondt

Gemeenteraadscommissie voor openbare werken

 

Namens

Afgevaardigde

CD&V

Frans Deboes
Greet Lauvrijs
Dirk Van Rymenant
Stijn Van Ouytsel
Hans Heens

N-VA

Fik Meulenbergs

Leden met raadgevende stem:

 

Open VLD

Mandus Verlinden

SP.A

Kurt Lemmens

Groen

Johan Van de Schoot

Vlaams Belang

Nico Creces

Voorzitter

Kurt Lemmens

Gemeenteraadscommissie voor  preventie, ruimtelijke ordening en dagonderwijs

 

Namens

Afgevaardigde

CD&V

Frans Deboes
Nele Pelgrims
Greet Lauvrijs
Hans Heens
Marie-Thérèse Patteet-Vankerkhove

N-VA

Annick Geykens

Leden met raadgevende stem:

 

Open VLD

Mandus Verlinden

SP.A

Nicole Van Emelen

Groen

Johan Van de Schoot

Vlaams Belang

Nico Creces

Voorzitter

Frans Deboes

Gemeenteraadscommissie voor verkeersveiligheid, kunst- en naschools onderwijs

 

Namens

Afgevaardigde

CD&V

Frans Deboes
Nele Pelgrims
Greet Lauvrijs
Bart Den Hondt
Stijn Van Ouytsel

N-VA

Bart Dehaes

Leden met raadgevende stem:

 

Open VLD

Mandus Verlinden

SP.A

Nicole Van Emelen

Groen

Johan Van de Schoot

Vlaams Belang

Nico Creces

Voorzitter

Stijn Van Ouytsel

Gemeenteraadscommissie voor welzijn, leefmilieu en sport

 

Namens

Afgevaardigde

CD&V

Greet Lauvrijs
Bart Den Hondt
Dirk Van Rymenant
Hans Heens
Marie-Thérèse Patteet-Vankerkhove

N-VA

Kevin Garcia

Leden met raadgevende stem:

 

Open VLD

Mandus Verlinden

SP.A

Kurt Lemmens

Groen

Johan Van de Schoot

Vlaams Belang

Nico Creces

Voorzitter

Kurt Lemmens